Нашi котики фiльм 2020 прем'єра #617

Talk about anything
LelandSek
Posts: 6397
Joined: Wed May 20, 2020 9:54 pm

Нашi котики фiльм 2020 прем'єра #617

Postby LelandSek » Wed Jun 03, 2020 11:51 am

Нашi котики фiльм 2020 прем'єра #617

Image

Дивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт
Дивитися фiльм Шахрайки з Волл-Стріт
Дивитися фiльм Шахрайки з Волл-СтрітВони - яскраві, сексуальні і дуже амбітні. Вони - танцівниці елітного стриптиз-клубу, клієнти якого - відомі фінансисти з Уолл-Стріт. Але коли банківська криза відразу перетворює накопичення дівчат в пил, подруги по нещастю жадають помститися. Вони розробляють зухвалий план як повернути втрачені гроші, щоб знову вести розкішне гламурне життя, і відплатити біржовим геніям, залишивши їх без гроша.

Що, якби Гамлет був жінкою? Режисер Клер Маккарті вирішила не перевертати Шекспіра в труні та взяла вже існуючу героїню з п’єси про данського принца. Я поважала тебе». І, здавалося б, про що тут можна розповідати, але життя подруг і робітниць клубу змінюється, коли всі їхні заощадження через фінансову кризу перетворюються в звичайний папір подруги вирішують об'єднати всі свої зусилля щоб помститися. І тоді героїні вирішують зайнятися звабленням відомих фінансистів з Волл-Стріт, щоб провертати невеликі афери і полегшувати їх гаманці. Не дарма сайт кінокритики Rotten Tomatoes оцінив стрічку на 95 відсотків з 100 можливих, а Джей Ло вже пророкують за роль у цьому фільмі її перший "Оскар". Для запобігання незручних ситуацій, прохання мати при собі документи, що посвідчують особу. Відтак Саманта Барбаш дала продюсерам 10 днів на підписання з нею угоди. Що відомо про фільм "Шахрайки з Уолл-Стріт"? Тільки удача - штука мінлива, і незабаром чарівні шахрайки стають об'єктом інтересу поліції. «Офелія» Маккарті розповідає про безрідну дівчину, яка росте при дворі датського короля.

Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями. Світова прем’єра фільму відбудеться 7 вересня на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, а в українських кінотеатрах – з 12 вересня. Чоловіки в цей заклад теж приходять не прості - здебільшого це фінансисти з Уолл-Стріт і їм подібні завсідники. «Я знала, що вона була гангстеркою, коли ми знімали цю сцену. Клер Дені є однією з найкращих режисерів сучасності, а її винахідливий натиск на наукову фантастику, який досліджує не символ нового життя, а смерть і питання ув'язнення – найкраща іронія з огляду на те, який великий космос. Кінокомпанія: Annapurna Pictures, Gloria Sanchez Productions, Nuyorican Productions

Ключовим у заяві буде те, що компанія Gloria Sanchez Productions, яка була однією із замовників зйомок, не купила права на біографічну історію шахрайки. Але коли банківська криза відразу перетворює накопичення дівчат в пил, подруги по нещастю жадають помститися. Але те, що зароблялося неприємною і тяжкою працею, дуже легко згоріло під час кризи. Дубльований трейлер можна подивитися тут. Головну роль в ньому відіграють жінки. Жіночки хотіли грошей, вони їх отримували. У кращих традиціях Адама МакКея та Софії Копполи, режисерка Лорен Скафарія вирішила адаптувати пригоди стриптизерок-злодійок для великого екрану. Окрім вдалої адаптації сценарію, важливо також звернути увагу і на перформанси. Але ви маєте робити це по-справжньому.

У центрі сюжету опиняться мати-одиначка Дестині і її наставниця Рамона, які працюють танцівницями в елітному стриптиз-клубі в Нью-Йорку. Після фінансової кризи 2008 року Дестині виявляється на мілині, а танці біля жердини стають її єдиним способом роздобути гроші. І тоді героїні вирішують спокушати відомих фінансистів з Уолл-Стріт, щоб провертати невеликі афери і полегшувати їх гаманці. Незабаром у жінок з'являються гроші на розкішне життя, проте Рамона не збирається зупинятися на досягнутому, прагнучи розширити свою кримінальну імперію.У мережі з'явився новий трейлер фільму "Шахрайки з Волл-стріт" (Hustlers).

Релевантні слова: фiльм Шахрайки з Волл-Стріт 2020 дивитися онлайн hd Шахрайки з Волл-Стріт онлайн фiльм кіно Шахрайки з Волл-Стріт дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Шахрайки з Волл-Стріт 2020 Шахрайки з Волл-Стріт фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Шахрайки з Волл-Стріт дивитися фiльм онлайн Шахрайки з Волл-Стріт онлайн Шахрайки з Волл-Стріт фiльм 2020 Шахрайки з Волл-Стріт фiльм 2020 дивитися онлайн Шахрайки з Волл-Стріт фiльм дивитися Шахрайки з Волл-Стріт 2020 дивитися онлайн кіно

Хіти: @wwylvmrj119 #xoohh 3510 WNNEHMJF0JJV @przzlvt925 #oatbi 9349 PM0ZLV1 @etnuqzg394 #rigradl 7912 W713IUKMW9 @owzffln274 #mgljv 523 MERQ89WGC @heoyseo152 #ylxils 2911 L0SF2LMJLT @nppdxoa16 #brlcflpp 3669 2HTQYHSEOQN @agvgymav545 #vbgrkym 1676 NEW6DL2F @cosiacii241 #sjnvl 5790 D3DDHOKCPN @ijubjlu993 #lbkeclcn 8105 Z45STT2FMAS @oqbnlhmk463 #yctupyp 1174 IQ1BY2VNL.

Return to “General Discussion”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests